Elisabeth Turpin
Copywriter
elibum@bumweb.com

Albert Pedrero
Director d'art
albert@bumweb.com

Pep Closa
Planificació
pep@bumweb.com

Sandra Sánchez
Executiva de comptes
sandra@bumweb.com

Jordi Redondo
Director de producció
jredondo@bumweb.com

Ana Flores
Digital Marketing Manager
ana.flores@bumweb.com

Kiko Girbés
Dissenyador Web UI UX
kiko@bumweb.com

Sergi Lorenzo
Multimèdia
sergi.lorenzo@bumweb.com

Victor Flores
Art
victor@bumweb.com

Jordi Urgell
Director Creatiu
jordi@bumweb.com

Enric Llorach
Director financer
enric@bumweb.com

Cristina Sau
Dissenyadora
cris@bumweb.com

Montse Garcia
Administració
montse@bumweb.com

Marc Navarro
Art
marc@bumweb.com

Sebastià Martí
Director d'Il·lustració
sebas@escletxa.com

Joan Alvarez
Copywriter
joanalvarez@bumweb.com

Nic Ausió
SEO + Dept.Web
nic@bumweb.com

Diana Martín
Dissenyadora
diana@bumweb.com

Ana Mira
Directora de comptes
ana.mira@bumweb.com

& You!
Si vols formar part d'aquest equip envia el teu C.V. a bum@bumweb.com

Xavi Blasi
Fundador
xavier@bumweb.com

David Morales
Fundador
david@bumweb.com

Josep Maria Urgell
Fundador
jmurgell@bumweb.com